דף הבית
 
   
 
 
 

Boost by Boosterכיצד בוסטר יכולה לקדם את העסק שלך?

אי אפשר להתעלם כיום מכוחה של האינטרנט כזירה מסחרית. הלקוחות שלכם יודעים זאת ואתם בוודאי שיודעים זאת.               

רק שהכניסה לעולם החדש דורשת זמן, משאבים, ידע ומומחיות שלעתים קרובות לא נמצאים בתוך המערכות שלכם.

בשביל זה בדיוק אנו כאן.

 

אנו נבנה וננהל עבורכם - וללא כל השקעה מצידכם - ועם נאמנות גדולה למותג שלכם על כל ערכיו, מערך מוכר - באינטרנט.

התוצאה: הגדלה ניכרת במכירות ושדרוג אינטרנטי של המותג - אשר יקרין על המכירות בעולם ה'אמיתי'.

 

ריכזנו כמה נקודות חשובות בהם אנו נוכל לסייע לך

 1.מיצוב אסטרטגי
היכן נמצא עסקך ב"שרשרת המזון העסקית"?
בוסטר תמצב את עסקך ביחס לצרכיך ומתחריך, האם אתה האיכותי ביותר? המהיר ביותר או בעל המחירים האטרקטיביים ביותר? מיצוב הולם העסקים יעזור לך לנצח במרוץ.

2.תכנון אסטרטגי (Strategic Planning)
תכנון אסטרטגי והכנת תכנית פעולה הינם השורש להצלחה. בוסטר תבצע יחד אתך תכנון אסטרטגי התואם את מטרותיך. (התכנון מסתמך בין השאר ובמקרה הצורך על נתוני מחקרים איכותיים וכמותיים)

3.התמקצעות שיווקית
לבוסטר שותפים עסקיים ממגוון רחב של תחומי עיסוק החל מסטודיו לגרפיקה דרך יחסי ציבור ועד מומחי שיווק ופרסום ולכן ביכולתנו להתמקצע ולתת את הפתרון הטוב ביותר עבורך.

4. מיתוג Branding
מיתוג שמיתוג זה הכול עניין של הובלה, הלא כן? כמובן! ובכל זאת, כאשר לקוחות רוכשים הם אוהבים לדעת מיהו המותג שעומד מאחורי המוצר. בניית מותג חזק מעולם לא הייתה חשובה יותר. בוסטר תבצע עבורך מיתוג החל משם המותג (naming), דרך זהותו ( corporate identity), ומיצובו (positioning), וכלה בסגנונו (style).

5.מחקרי שוק
מחקרי שוק הינם אבן דרך להצלחת עסק הם יעזרו לברר מי צורך את המוצר או השירות שאנו מספקים, מה מבדל אותנו ממתחרינו בעיני הצרכן, מה הם הרגלי הצריכה של לקוחותינו ועוד ... אנו בבוסטר נשאל יחד איתך את השאלות החשובות הללו. יחד עם מומחי מחקרי השוק העומדים לרשות בוסטר נוכל להתמקד ולהגיע לתשובות אשר ינחו אותנו בכתיבת תכנית שיווקית מוצלחת

6. תקשורת שיווקית Marketing Communication
השוק מוצף באלפי מסרים פרסומיים, אנו בבוסטר נעזור לך ליצור תקשורת שיווקית מדויקת, עקבית, ובולטת עבור עסקך בקרב קהל היעד שלך

7. זהות המותג Corporate identity
בעסק שלנו, רושם ראשוני קובע, בניית זהות מבודלת הינה אבן הפינה של כל קמפיין מיתוג. צוות המוחות שלנו יעזור לעסקך למצוא את הזהות הייחודית שלך ולתרגמה בצורה בלתי נשכחת בעולם העסקים דרך לוגו, ניירת , חומר פרסומי , דיוור ישיר ועוד .

8. פרסום
הפורמולה למודעה מוצלחת קובעת כי עליך למשוך את תשומת לב הלקוחות, ולספק מסר ברור, בדרך יש "ללחוץ על מספר נקודות" ברגשות הצרכן כך שיבצע את הקנייה. בעזרת בוסטר תוכל להפיק מודעות שעובדות – מבטיחים !

9.פיתוח אתר אינטרנט
בוסטר מפתחת ומשדרגת אתרי אינטרנט שתומך ומסייע למטרות העסקיות שלך החל מאסטרטגיה, דרך עיצוב וניווט וכל זאת בזמן קצר תוך כדי בידול ושמירה על הזהות המותגית. בוסטר , מעמידה לרשותך את המומחים מהשורה הראשונה בתחום , אנו מספקים תוכן ולא רק ט כ נ ו ל ו ג י ה .

10. שיתופי פעולה
קשרים, קשרים ,קשרים בזכותם בוסטר תסייע ,תקשר אותך ותעצים את ההזדמנויות שעומדות בדרכך בארץ ובחו"ל .