דף הבית
 
   
 
 
 

Internet PR & WEB 2.O SMOInternet PR & WEB 2.O SMO

זמנים השתנו, ובתוכם גם עולם יחסי הציבור. בעולם הדיגיטלי יותר ויותר אנשים הופכים מקהל צופה לקהל פעיל ומשתתף, מה שמוביל לשיח אינטרנטי גדול בהרבה מבעבר. כל 'שיחה'/הודעה היא כמובן הזדמנות נהדרת להשפיע על הסביבה הוירטואלית ולהתייצב במרכז העניינים.

כיום, טכניקות להשתתפות ברשתות החברתיות הן קריטיות להצלחה, ממש כמו הפעילויות המסורתיות של יחסי ציבור. אז נכון, אנחנו ממשיכים לכתוב הודעות יח"צ ולדבר עם העיתונאים - אבל אנחנו גם יודעים לעשות זאת בדרך אחרת. כשאומרים יחסי ציבור היום, מדברים למעשה על יצירת תכנים ויחסים עם קהילות. משרד יחסי הציבור שלכם צריך לחיות ולנשום את את ה-social media, ולשלוט בהם באותה רמה בה הוא שולט בכלי היח"צ המסורתיים.

מורכבות השיחה ברשת גדולה משיחה יומיומית המתנהלת בין חברים ובזמנים בהם בלוגים של אנשי מקצוע מחד וטוקבקים של אנונימים מאידך - יכולים להפיל, או לעלות אתכם למעלה, חשוב מאוד לדעת איך ליזום ולהתחיל את השיווק הרשתי, וכן איך להוביל ולנתב את ה'שיחה' הציבורית לכיוונים שחשובים לכם.

המתווה מלווה ע"י 3 השאלות הבאות:
* מהם האתרים או ערוצי המידע השכיחים ביותר בקרב קהלי היעד שלכם?
* מיהם שחקני המפתח (עיתונאים, בלוגרים, מומחים) בנישה שלכם?
* מהן צורות השיח ואופני הכתיבה בעלי ההשפעה הגדולה ביותר בזירה המקוונת?

המענה לשאלות הנ"ל ניתן באמצעות שירותי האינטרנט הייחודים הבאים שמציעה NEW PR:

מיפוי ומעורבות - הטמעת מותג החברה והגנתו בשיח האינטרנטי

אתם רוצים להגיע אל בעלי ההשפעה והקשרים, אבל לא יודעים איך למצוא או לדבר איתם? מומחי האינטרנט ב-NEW PR  מאומנים לאתר את האנשים המתאימים. באמצעות מיפוי של אתרי אינטרנט וערוצי התקשורת, נוכל לפעול בצורה האפקטיבית ביותר כדי להשיג את מטרותיכם, ולהגיע אל קהלי היעד שלכם. המיפוי מאפשר לזהות את שחקני המפתח ולאתר עבורך ועבור החברה שלך היכן בדיוק מתנהל השיח שבאמת חשוב לך ושמשפיע על החברה שלך.

עם השלמת שלב הזיהוי והמיפוי הראשוניים, מגיע שלב המעורבות בו . באמצעות השתתפות פעילה בקבוצות דיון, הקשבה לשיחות המתקיימות ברשת ואיתור הקולות של בעלי ההשפעה, ידאגו מומחי דוניצה לנווט את השיחות והדיונים, לאסוף את כל העובדות, לתקן טעויות והטעיות, להגן על המותג בשיח החברתי וכמובן - להפיץ את בשורתיכם הלאה.

יצירת ומיתוג של מומחים מקצועיים ברשת 

איתור של נקודות התורפה וה'חורים' ברשת. אמנם ניתוח פלסטי הוא לא התמחותנו, אך 'זריקות סיליקון' קטנות של תכנים, נתונים ודעות ימלאו בקלות את החסר. על-ידי הקמת גורם מקצועי שיתן את התשובות שלכם לכל בעיה או שאלה שתתעורר, מומחי NEW PR ידאגו למתג אתכם כמומחים וברי –סמכא מקוונים לכל נושא שבתחום עניינכם.

יצירת קשרים עם בלוגרים ומומחים ברשת

קשר אישי וחם, מעבר לשליחת הודעות ושיחות טלפונים, עם אנשי המפתח בתחומים השונים, הינו מפתח ליציבות המותג מחד ומקנה נקודות זכות לקידום עתידי בהמשך מאידך. הפנים הידידותיות של אנשי NEW PR מחד והעבודה הרצינית והאיכותית מאידך תסייע ביצירת קשרים אלו ותתרום לקידומכם.

יצירת וניהול פורומים מקצועיים באתרים המובילים

במציאות הדינמית ומתפתחת לא ניתן להתעלם מהאתרים המובילים (כגון: Themarker, YNET, NRG, WALLA, NANA, TAPUZ, GLOBES) בהם קיימים כיום פורומים וקהילות ידע מקצועיות. המומחים של NEW PR ידאגו להעלות בפורומים את הנושאים המרכזים והעיקריים הקשורים לפעילותכם ולתחומי הידע והעיסוק שלכם. המטרה שעומדת לפנינו היא לשלוט ולנווט את ההודעות בפורום, כמו גם למנוע ולחסום ביקורות שליליות.

וגם טוקבקים

למסגרת ה'לוחמה' המקוונת, מציעה NEW PR שירות מיוחד - מענה חכם לטוקבקים והשתתפות פעילה בכל שיח אינטרנטי בו מעורבת החברה.

השתלבות ברשתות חברתיות

כולם כבר נכנסו לעולם ה- Social Media ורק אתם עדיין לא שם? NEW PR מספקת ייעוץ ועזרה בהגדרת חזון החברה בתחום הרשתות החברתיות. באמצעות מתודולוגיית מחקר, אנו שמים דגשים שווים על ארבעת הקודקודים ההכרחיים להצלחה ברשתות חברתיות: אסטרטגיה, תוכן, טכנולוגיה ושירות סטטיסטי. לאחר הערכה של השוק ובדיקה יסודית של נושאי ההתמחות שלכם, נוכל לעזור לכם לראות את האפשרויות להשתלבות ברשתות החברתיות ולהתוות את הנישה המתאימה לכם.

הדרכה וייעוץ של הפקת תכנים

כדי ליצור אסטרטגיה מצליחה בתחום הרשתות החברתיות, עליכם לדעת לייצר תכנים שיווקים מתאימים. מומחי השיווק הרשתי שלנו יוכלו לתת לכם את כל הטיפים ליצירת תכנים שיווקים ולהעניק לבלוגרים/ אנשי השיווק שלכם את הכישורים שהם צריכים לפיתוח תכנים שובי-לב ובאיכות גבוהה שמתאימים למטרותיכם. אנו מציעים אפשרויות להפקת סרטוני תדמית, צילום סטילס והקלטות אודיו לשימוש בפודקאסטים.

הודעות יחסי ציבור – הדור הבא

פורמט חדש של הודעות של יחסי ציבור ימקמו אתכם במוקד תשומת הלב. ההודעות של הדור הבא מכילות מלבד תכנים ברמה גבוהה, אפשרויות קישור שונות למידע על הסטוריית החברה, אנשי המפתח, מוצרים, פרסומים קודמים, בלוג החברה ועוד. בנוסף, ההודעות משלבות תמונות של אנשי החברה ושל המוצרים וכן סרטוני תדמית ופרסומות. ההודעות של הדור הבא מאפשרות גישה לעולם תוכן חדש שאתם המוקד שלו.

הפקת אירועי רשת

מעוניין באירוע רשת שתפור בדיוק למידות שלך? האם חלמת פעם ללוות אירוע השקה אוף-ליין באירוע און-ליין? אנו נקים עבור המשתתפים דוכנים וירטואלים,  נערוך פאנלים וירטואליים, נעלה מצגות, הרצאות תמונות ותכנים נוספים לפי בחירתכם.

כתיבה ותמיכה בבלוגים עסקיים

יש לכם בלוג קיים, אבל אין לכם את הכוח והזמן להשקיע ולעדכן אותו? תמיד רציתם לכתוב בלוג עסקי ולא ידעתם איך להתחיל? אין בעיה, לאחר התוודעות מעמיקה אל הצרכים והרעיונות שלכם, נשמח להעלות נושאים, לפרסם נתונים ולכתוב עבורכם את הבלוג.

בניית והפעלת חדר ידיעות (Press Room) און ליין

אחת הדרכים לעדכן הן את לקוחותכם והן עיתונאים ואנשי תקשורת לגבי המתרחש בחברה, היא דרך חדר ידיעות. חדר ידיעות מכיל את ההודעות העדכניות שהתפרסמו בכלי התקשורת השונים, דפי מידע על פעולות החברה, פרטים ליצירת קשר, לוחות זמנים של אירועים עתידיים ומידע נוסף - הכל לפי בחירתכם. חדר ידיעות מהווה כלי נגיש לחדשות של החברה אנו בNEW PR נשמח לבנות ולהפעילו עבורכם. 

שירותים נוספים שתוכלו לקבל הם:
• פיתוח ושיווק של ניוזלטר מקוון
• שיווק רשתי באמצעות דואר אלקטרוני
• קידום ושילוב במנועי חפוש
• הערכה וייעוץ לגבי בנייה ועיצוב אתר אינטרנט
 

מדיה חברתית זה NEWPR חברת NEW PR הינה חברת אחות של בוסטר אנרגיה בע"מ