דף הבית
 
   
   
 

Portfolio list

 • חברת Home control נוסדה במטרה להפוך את השהות בבית הלקוח לנוחה, פשוטה ונעימה הרבה יותר באמצעות התאמה בין הצרכים שלהם לשליטתם במערכות החשמל והאלקטרוניקה, מערכות השמע, המחשוב והתאורה.
  Home control פוגשת עוד בשלב הבנייה או השיפוץ את בעלי הבית והאדריכלים, לומדת את צרכיהם, מפתחת תוכנה ייעודית להפעלת המערכות ומטמיעה אותה ואת הפאנלים לשליטה מתוך הקפדה על מינימום כפתורים, מקסימום נוחות והתאמה לסגנון העיצובי של הבית ולסגנון החיים של דייריו.
  בעזרת ידע, ניסיון ויצירתיות Home control מתאימה פתרונות חשמל חכם גם לבתים שאינם בבנייה או בשיפוץ, תוך התחשבות במגבלות המרחב הבנוי.

 • מרפאת פרוקטוטק הוקמה בשנת 2004 בישראל במטרה להעניק לפציינטים ולסובלים מבעיית הטחורים טיפול חדשני ויעיל בטחורים באמצעות טכנולוגיית "האל דופלר" שנחשבת בעולם כחדשנית, יעילה ואפקטיבית במיוחד לעומת הטיפולים הקונבציוליים הנהוגים בעולם.

 • קבוצת CGI הוקמה בשנת 1989 ומתמחה במתן שירותי ייעוץ אסטרטגיים ושירותי ערך מוסף למגזר העסקי והמסחרי.
  הקבוצה פועלת הן בישראל והן ברחבי העולם תוך שימוש בפריסה של תשתית בינלאומית מקצועית ועתירת ניסיון.

 • כסא בטיחות ריקארו RECARO Young Line
  מצטיינים באיכות ונוחות מובילים בבטיחות קולקציית כסאות הבטיחות של RECARO מציעים לילדכם בטיחות משופרת איכות גבוהה ובו בזמן שימושיות, תחכום, ונוחות בלתי מתפשרת

 • משנת 1994 סטודיו טננבאום חזן מתמחים בעיצוב תעשייתי וביצירת מוצרים פורצי דרך עבור מיטב החברות. המוצרים שאנו מעצבים מייצרים חווית משתמש (User Experience) יוצאת דופן, ומעצימים את המותג.